Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Orderpicker

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Amsterdam, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie artykułów do komisjonowania

  • Orderpicking (zbieranie zamówień ze skanerem)

  • Skanowanie i pakowanie zamówień w pudełkach

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -16:30 (3 przerwy w ciągu dnia)

  • W okresie wzmożonego zapotrzebowania możliwość wprowadzenia 2 zmiany (popołudniowej)

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)

  • Własne zakwaterowanie na terenie Amsterdamu

  • Możliwość dojazdu do pracy we własnym zakresie (autobus, rower, samochód)

  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta holenderskiego

  • Wynagrodzenie 11,50 euro/h brutto

  • Zwrot kosztów za dojazdy powyżej 10km od miejsca pracy

  • Prace w małym, zgranym zespole

  • Możliwość otrzymania stałego kontraktu

  • Benefity

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy