Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Organizator Imprez

OPOLANKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację wydarzeń (np. wesela, imprezy firmowe, imprezy tematyczne, dancingi, komersy, chrzciny, komunie itp.), zgodnie z oczekiwaniami naszych Gości i Właścicieli tj.:

  • Odpowiedzialność za poszczególne etapy zadań realizowanych w ramach projektu

  • Współpraca z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi

  • Ścisła współpraca z Klientem i pozostałymi działami restauracji i hotelu

  • Nadzór i koordynacja prawidłowego przebiegu wydarzenia

  • Koordynacja zakwaterowania uczestników

  • Zarządzanie bazą Klientów i pozyskiwanie nowych

  • Budowanie wizerunku Firmy oraz utrzymywanie świetnych relacji

  • Prowadzenie platformy z ofertami, przygotowywanie ofert i prezentacji

  • Współtworzenie scenariuszy imprez, poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Kontrola wydatków i efektywne zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym organizowaniu i koordynowaniu wydarzeń na żywo dla ponad 200 osób, konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych itp. na każdym ich etapie- warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, dbałość o szczegóły

  • Wysokie zdolności interpersonalne, nienaganna kultura osobista

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego i poczucie estetyki

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach branży HORECA na poziomie renomowanego Hotelu & Restauracji ***

  • Ciekawą, satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę

  • Konkurencyjne warunki płacowe

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej formie współpracy- umowa o pracę, zlecenie, B2B

  • Świetną atmosferę pracy

  • Szkolenie wdrażające

  • Wsparcie zespołu oraz przełożonego przez cały okres zatrudnienia

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje

  • Bezpłatne śniadania i obiady pracownicze

  • Liczne imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Restauracja&Hotel*** Opolanka to miejsce stworzone z pasji i chęci dzielenia się pozytywną energią. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osobę na stanowisko: Organizator Imprez

Przewiń do profilu firmy