Oferta pracy

Organizator Sprzedaży Agencyjnej

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Organizator Sprzedaży Agencyjnej (rekrutacja prowadzona on-line)Numer ref.: 000010465

Twoje zadania:

  • Wsparcie Kierownika Zespołu Wsparcia Sprzedaży w czynnościach administracyjnych i organizacyjnych
  • Dostarczanie danych i analiz na potrzeby Zespołów Sprzedaży
  • Wsparcie podczas realizacji zadań okołosprzedażowych
  • Zapewnienie właściwej obsługi umów agencyjnych oraz umów cywilnoprawnych
  • Wsparcie w zakresie rekrutacji oraz szkoleń dla kandydatów na agentów ubezpieczeniowych
  • Koordynacja, monitorowanie działań związanych z programami wsparcia podmiotów sprzedaży

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Posiadasz umiejętność wykonywania raportów sprzedażowych i ich analizy
  • Znasz prawo cywilne, w szczególności w zakresie umów cywilnoprawnych
  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe: ubezpieczenia, finanse

Korzyści dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy