Ta oferta pracy jest nieaktualna od 377 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Organizator wypraw badawczych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla jednego z naszych Klientów, globalnej spółki z branży wydobywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko organizatora wypraw badawczych. Kandydat dołączy do tworzonego zespołu badawczego w Warszawie. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za organizację i zabezpieczenie wypraw badawczych, które odbywają się w kraju i za granicą. Bardziej interesuje nas Twoje doświadczenie, niż specjalistyczne dyplomy! Poza przesłaniem CV, pochwal się i udokumentuj swoje przejścia/wyprawy/podróże.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    1/OWB/2017

    Zakres obowiązków:

    • dbanie o bezpieczeństwo i komfort uczestników wyprawy,
    • wsparcie kierownika wyprawy w działaniach organizacyjnych,
    • pomoc uczestnikom w codziennych czynnościach.

    Poszukujemy Ciebie jeśli:

    • masz doświadczenie praktyczne w szeroko rozumianym outdoorze - bushcraft, backpacking, wspinaczka wysokogórska, ekspedycje, wyprawy, trekkingi długodystansowe etc.
    • jesteś osobą sprawną fizycznie,
    • masz umiejętności organizacyjne umożliwiające przygotowanie wypraw - rezerwacje noclegów, transportu, współpraca z lokalnymi dostawcami etc.,
    • masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem,
    • masz ważny paszport,
    • masz prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane ważne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy lub uprawnienia WOPR/GOPR,
    • radzisz sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi sytuacjami,
    • lubisz pracować w zespole, masz umiejętność negocjacji i rozwiązywania konfliktów,
    • jesteś komunikatywny, kreatywny i zaangażowaniem wykonujesz swoją pracę,
    • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
    • jeśli znasz inne języki - pochwal się.

    Oferujemy Ci:

    • umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poznania świata,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • opiekę medyczną, w tym szczepienia,
    • szkolenia językowe,
    • możliwość sfinansowania szkoleń specjalistycznych i studiów,
    • pracę w międzynarodowym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.