Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ortotyk Fizjoterapeuta - Specjalista zaopatrzenia ortopedycznego

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa Pacjenta, prezentacja dostępnych rozwiązań ortopedycznych (ortezy, gorsety lub protezy), dobór i zaplanowanie zaopatrzenia ortopedycznego dla Pacjenta, pobieranie miar oraz współpracę z wewnętrznymi działami firmy celem sprawnej obsługi Pacjenta.

  • Udział w procesie wytwarzania i nadzorowanie wykonania zaleconego zaopatrzenia ortopedycznego.

  • Odpowiedzialność za prawidłową administrację i dokumentację procesu obsługi Pacjenta.

  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższego (fizjoterapia, biomechanika, inżynieria biomedyczna) lub średnie (technik ortopeda, technik fizjoterapii) z dobrą znajomością anatomii i fizjologii człowieka (warunek konieczny).

  • Nastawienie na szybkie przyswajanie nowej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

  • Nastawienie na potrzeby Pacjenta i szukanie rozwiązań.

  • Zmysł techniczny i zdolności manualne.

  • Chęć podejmowania inicjatyw mających na celu podnoszenie swojej wiedzy i kompetencji.

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i dającą ogrom satysfakcji.

  • Pracę z Pacjentem i środowiskiem medycznym

  • Program szkoleń w kraju, jak i zagranicą przygotowujący do zawodu

  • Pracę w dobrej atmosferze w grupie fantastycznych ludzi w miejscu, gdzie kluczowymi wartościami są Pasja, Praca Zespołowa, Fachowość i Wsparcie.

  • Stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat w oparciu o umowę o pracę) w międzynarodowej i uznanej firmie ortopedycznej z tradycjami.

  • Opieka medyczna (pakiet Luxmed), możliwość korzystania z karty Multisport, premia świąteczna.

  • Wzrost wynagrodzenia wraz z rozwojem własnych umiejętności (ścieżka kariery).

O nas

VIGO to firma medyczna będąca częścią światowego lidera w branży ortopedycznej firmy Ottobock. Znani jesteśmy, jako czołowy producent zaopatrzenia ortopedycznego: protez kończyn, ortez, aparatów i wkładek ortopedycznych, a także gorsetów.

Środowisko medyczne oraz pacjenci każdego dnia korzystają z oferowanych przez nas rozwiązań, doceniając zaangażowanie i pasję oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii w ułatwianiu codziennego życia osobom niepełnosprawnym. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim zespól zdolnych i ambitnych profesjonalistów.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, ciekawy zawód a tym samym dołączyć do najlepszych - złóż aplikację!