Osoba do Agencji - Agent Ubezpieczeniowy

Insurance Brokers sp z o.o.O firmie

  • Sukienna 34, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Polska, Powązkowska 15, 01-797 Warszawa, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od początku działalności jesteśmy zorientowani na kompleksową i profesjonalną obsługę ubezpieczeniową firm z sektora transportowego i paliwowego. Większą część naszego portfela Klientów stanowią takie firmy jak m.in. przewoźnicy drogowi, importerzy i dystrybutorzy paliw.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyliśmy się szerzej na inne branże, w efekcie tego mamy przyjemność obsługiwać wiele firm budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych.

Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów INSURANCE AGENCY w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowanie ofert ubezpieczenia dla obecnych i nowych Klientów
  • wystawianie i nadzorowanie  umów ubezpieczenia  w Towarzystwach Ubezpieczeniowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży ubezpieczeniowej
  • posiadania uprawnień agenta ubezpieczeniowego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office

Warunki:

  • umowa o pracę (pełny etat)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • stałe godziny pracy (8-16) lub (9-17)
  • cykliczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja)
  • laptop, telefon (możliwy samochód służbowy)
  • dodatkowo oferujemy ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy