Osoba do działu Administracji Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Taneczna 82, 02-829 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o. –
    producent urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza poszukuje kandydatów
    (panie mile widziane)
    do pracy w dziale Administracji Serwisu
    przy obsłudze rozliczania klienta i usług serwisowych
    (miejsce pracy Warszawa)

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Doskonałe zdolności organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Uprzejmość i życzliwość w stosunku do klientów
    • Znajomość języka angielskiego

    Zakres obowiązków w dziale Administracji Serwisu

    • Przygotowanie ofert serwisowych
    • Rozliczanie i fakturowanie usług serwisowych
    • Obsługa systemu SAP związanego z działalnością serwisu

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie z branży
      technicznej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym nagrody kwartalne
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym do dnia 12.10.2019r.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).