Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Osoba do obsługi sekretariatu

PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa spółek Portfela Inwestycyjnego, realizująca inwestycje mieszkaniowe i hotelowe m.in w Krakowie, zatrudni osobę do obsługi sekretariatu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura
  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz firmowej poczty elektronicznej
  • nadawanie i przyjmowanie przesyłek pocztowych i kurierskich
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • przyjmowanie gości, udzielanie informacji oraz obsługa spotkań
  • weryfikacja potrzeb i zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • wykonywanie pozostałych zadań, zleconych przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie na stanowisku administracyjno – biurowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • komfortowe warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne