Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba do pomocy w przedszkolu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-12
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pomocy do przedszkola. W zakresie obowiązków wydawanie posiłków, sprzątania oraz pomoc przy dzieciach.

    Wymagania:

    Umiejętność pracy z dziećmi, miła aparycja, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    Pracę w kameralnym przedszkolu.

    Prosimy o kontakt telefoniczny pod przyciskiem Pokaż numer pracodawcy.