Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba do pracy biurowej w dziale ochrony

STEKOP SA

  • Porosły-Kolonia (pow. białostocki)

    Porosły-Kolonia (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu zgodnie z obowiązującymi w Firmie standardami

  • bieżąca obsługa administracyjna biura

  • ścisła współpraca z działem kadr i księgowości

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość programu MS Office

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • szybkie i poprawne pisanie na klawiaturze

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • sumienność i dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i doświadczeń

STEKOP SA

Stekop S.A. z siedzibą w Warszawie, od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych systemów technicznej ochrony mienia dla sektora publicznego, militarnego, bankowego i prywatnego.

Przewiń do profilu firmy