Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba do rozliczeń agencji (księgowa)

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.

umowa zlecenie
2 5003 500 brutto / mies.
umowa agencyjna
2 5004 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

praca zgodnie z powierzonym zakresem zadan - rozliczanie pracy Agentów i biura , wpisywanie polis

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w rozliczeniach w Towarzystwie Ubezpieczeniowym

  • pozytywne nastawienie i chęci rozwijania się w przyjaznym zespole

  • mile widziane osoby na emeryturze

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie

  • umowa o pracę lub zlecenie

  • pełne wsparcie szkoleniowe

  • pakiet opieki medycznej

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole,praca w elastycznych godzinach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.UBEZPIECZENIA- GRUPA AGS

LIDER UBEZPIECZEŃ –PROFESJONALIZM-DOŚWIADCZENIE-ZAUFANIE

21 Towarzystw Ubezpieczeniowych w 1 miejscu

Od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi ubezpieczeniowe dla firm i klientów indywidualnych. Jako Lider na rynku ubezpieczeniowym wyróżnia nas doświadczenie profesjonalizm, zaufanie. Nasz wykwalifikowany zespół Agentów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej wybierze dla klienta najlepszy wariant spośród 21 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

DO NASZEJ GRUPY NALEŻĄ :

AGS FINANCE GROUP SP Z O.O. UBEZPIECZENIA

AGS TRAVEL WAKACYJNY ŚWIAT

AGS NIERUCHOMOSCI SP Z O.O.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje