Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba do sprzątania pomieszczeń wewnętrznych oraz terenów zewnętrznych

  • opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma ROKA z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim od 1991 roku zajmuje się usługami sprzątania oraz ochroną osób i mienia na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie i wiedza są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Obsługujemy instytucje państwowe, zakłady przemysłowe i produkcyjne, firmy transportowe, uczelnie, jednostki wojskowe, budynki biurowe, hale magazynowe, centra logistyczne, obiekty sportowe, banki i wiele innych. Wszystkie oferowane usługi są dostosowywane według indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

    Oddziały firmy Roka znajdują się obecnie na terenie:

    Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Nowego Sącza, Olsztyna, Lublina, Bełchatowa, Katowic, Sieradza, Płocka, Częstochowy, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska.
    Pozwala nam to z powodzeniem realizować zlecenia w całej Polsce
    Miejsce pracy: na terenie całej Polski

    Opis stanowiska:

    • sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów,
    • mycie przeszkleń oraz hal produkcyjnych,
    • sprzątanie terenów zewnętrznych - koszenie, grabienie, zamiatanie.

    Wymagania:

    • punktualność, zaangażowanie, dokładność,
    • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
    • umiejętność obsługi myjki samojezdnej (w przypadku hal produkcyjnych we Wrocławiu).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełny etat, pół etatu lub mniej w godzinach rannych lub popołudniowych
      (do uzgodnienia),
    • pakiet socjalny,
    • wynagrodzenie zawsze na czas,
    • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zwrot za leki i dodatki na dojazdy do pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.