Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Osoba do wsparcia pracy sklepu Umowa Zlecenie Biała Piska

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Biała Piska, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Osoba do wsparcia pracy sklepu Umowa Zlecenie Biała PiskaNumer ref.: M376

Co zapewniamy?

  • Umowę zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera branży
  • Dostosowanie godzin pracy do dostępności
  • Wdrożenie oraz wsparcie
  • Pracę blisko domu

Jakich osób szukamy?

  • Dyspozycyjnych do pracy w dniach
  • Otwartych na kontakt z Klientami
  • Nastawionych na współpracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa Klientów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku na sali sprzedaży oraz dedykowanych stanowiskach

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne