Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba do wsparcia Sprzedaży i Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wsparcie Sprzedaży i Marketingu
    Integrator IT, dostawca Usług Chmurowych i Outsourcingu, firma eWINit Services (www.esvs.pl), szuka kandydatów na stanowisko Wsparcie Sprzedaży i Marketingu.

    Miejsce pracy:                                       Wrocław
    Forma zatrudnienia:                              Etat lub kontrakt B2B

    Wymiar czasu pracy:                             Pełny etat

    Komórka organizacyjna:                        Dział Handlowy

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie konfiguracji i wycen rozwiązań IT od dostawców firmy.
    • Weryfikacja poprawności uzyskiwanych wycen oraz tworzenie ofert handlowych.
    • Redagowanie treści ulotek, publikacji i artykułów oraz materiałów marketingowych.
    • Promowanie firmy w sieci (w tym publikowanie aktualności związanych z firmą).
    • Organizowanie kampanii marketingowych w oparciu o strategię sprzedaży.
    • Współudział w organizowaniu zdarzeń marketingowych (warsztaty, konferencje, itd.).
    • Koordynacja zakupów i dostaw przedmiotu zamówień klientów firmy.

    Pożądany profil osobowy:

    • Skrupulatność, sumienność i terminowość.
    • Otwartość i komunikatywność.
    • Wysoki poziom kultury osobistej.
    • Łatwość w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji interpersonalnych oraz biznesowych.
    • Asertywność i zdolności negocjacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Wymagania:

    • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Dobra znajomość aplikacji Excel oraz Word.
    • Efektywne pisanie tekstów – zdolności redakcyjne.
    • Umiejętność samoorganizacji pracy.
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Mile widziana znajomość PZP i procedur przetargowych sektora publicznego.

    Oferujemy:

    • Interesujące możliwości rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży lub marketingu.
    • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.
    • Niezbędne wyposażenie służbowe (komputer + akcesoria, telefon, dostęp do puli samochodów służbowych, itd.).
    bottom

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.