Oferta pracy

Osoba do wsparcia w dziale Wypłaty Świadczeń

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Atrium 1

Warszawa

(umowa zlecenie)Numer ref.: SWP/09/2019

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie korespondencji mailowej,
  • praca z dokumentami elektronicznymi,
  • rejestracja dokumentacji przychodzącej,
  • porządkowanie dokumentów,
  • kompletowanie dokumentacji roszczeniowej.

Wymagania:

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy z przetwarzaniem dużej ilości dokumentów,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dokładność, skrupulatność,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • otwartość i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • UMOWĘ ZLECENIE
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 27.09.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy