Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Osoba do wykładania towaru (umowa zlecenie)

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Strawczyn (pow. kielecki), świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Osoba do wykładania towaru (umowa zlecenie)Numer ref.: M453

Co zapewniamy?

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera w branży
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową
  • Wdrożenie i wsparcie
  • Pracę blisko domu

Jakich osób szukamy?

  • Dyspozycyjnych
  • Otwartych na kontakt z Klientami
  • Nastawionych na współpracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa Klientów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

POZNAJ NASZE ATUTY
Ponad 3000 tysięcy sklepów i 16 centrów dystrybucyjnych = elastyczność pracy: rano, popołudniu, w nocy i w weekendy
1100 miejscowości = praca blisko domu
Ponad 70 000 pracowników = największy prywatny pracodawca w Polsce

Infolinia rekrutacyjna czynna 24/7: +48 22 205 33 10

Ogłoszenie archiwalne