Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba do zespołu elektromonterów / elektryków - produkcja maszyn CNC

FELIX LAB sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FELIX LAB Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości maszyn CNC.

Firma FELIX LAB Sp. z o.o zatrudni doświadczoną osobę do działu elektrycznego, wchodzącego w skład zespołu produkującego wysokiej jakości polskie maszyny CNC. Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, sumiennej i poważnie podchodzącej do powierzonych obowiązków. Miejsce pracy Klaudyn (pod Warszawą )

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów i wyposażenia elektrycznego maszyn CNC według dokumentacji technicznej .
  • Prace produkcyjne jak lutowanie, zarabianie przewodów, wiercenie, szlifowanie lub przygotowywanie elementów do montażu, montaż podzespołów
  • Dbanie o powierzone mienie oraz o porządek wokół stanowiska pracy w tym również na halach montażowych
  • Raportowanie

Mile widziane:

  • Wszelkie kursy w zakresie elektryki lub elektrotechniki
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i mechatroniki
  • Znajomość języka angielskiego poziomie A2/B1

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku elektrycznym (elektryk, elektromonter).
  • Uprawnienia SEP do 1kW
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz szacowania czasu pracy

Oferujemy:

  • stanowisko w odpowiedzialnej firmie
  • pracę w dobrej atmosferze,
  • praca w systemie jednozmianowym + wolne weekendy
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska  oraz załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych. Aplikacje bez wymaganej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne