Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba ds. obsługi klienta

  • Wrocław, Radwanice (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

METAL-KŁOS

Jesteśmy rodzinną firmą o długoletnich tradycjach, sięgających nieprzerwanie od roku 1975. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz montażem systemów ogrodzeniowych. W biurze pracuje 7 młodych osób, posiadamy własną produkcję i ekipy montażowe.

Osoba ds. obsługi klienta w Radwanicach k/Wrocławia - od zaraz

Miejsce pracy: Wrocław, Radwanice (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Praca na miejscu, w biurze, własny komputer, fakturowanie, oferty, sprzedaż konwencjonalna. Jednym słowem w zasadzie wszystko co wiąże się z prowadzeniem średniej firmy z punktu widzenia sprzedaży.

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność i dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • mile widziana znajomość AutoCAD i SketchUp
  • mile widziane wykształcenie wyższe o specjalności marketing

Oferujemy:

  • pracę w miłym i uporządkowanym zespole
  • szkolenie oraz przygotowanie do wykonywanej pracy
  • stałe wynagrodzenie oraz dodatki motywujące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez METAL-KŁOS Wojciech Kłosiński z siedzibą w 52-151 Iwiny, Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest METAL-KŁOS Wojciech Kłosiński z siedzibą w 52-151 Iwiny, Wrocławprzy ul. Ogrodowej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.