Osoba odpowiedzialna za nadzór nad obrotem środkami kontrolowanymi

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Spółdzielcza 25

Dywity (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obrotem środkami kontrolowanymi

  • Wdrożenie i bieżące nadzorowanie funkcjonowania systemu zapewnienia jakości w hurtowni

  • Opracowywanie pod względem merytorycznym dokumentacji Systemu Jakości (procedur i instrukcji)

  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych

  • Zwalnianie do redystrybucji produktów leczniczych

  • Przeprowadzanie audytów i kontroli wewnętrznych

  • Analizowanie odchyleń

  • Prowadzenie szkoleń personelu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu

  • 2 letniego doświadczenie w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Skrupulatność i odpowiedzialność

  • Komunikatywność i otwartość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dostęp do platformy eTutor

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy