Ta oferta pracy jest nieaktualna od 419 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy

  • Warszawa, Sierpc, Gąbin, Sulejówek, Siedlce, Mszczonów, Kozienice, mazowieckie
  • Kierownik
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gąbin, Kozienice, Mszczonów, Siedlce, Sierpc, Sulejówek, Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
    • Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu
    • Dbałość o gospodarkę towarową punktu – przyjmowanie dostaw, obsługa zwrotów, monitorowanie stanów magazynowych i terminów ważności towaru
    • Dbanie o odpowiednie prezentowanie towaru

    Oferujemy:

    • Stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
    • Wyposażenie, asortyment oraz pokrycie kosztów utrzymania punktu
    • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne zależne od osiąganych  wyników
    • Szkolenie wprowadzające oraz szereg szkoleń w trakcie trwania współpracy
    • Wsparcie marketingowe
    • Opiekę regionalnych przedstawicieli firmy

    Nasza ofertę kierujemy do osób:

    • Uczciwych
    • Przedsiębiorczych
    • Odpowiedzialnych
    • Otwartych na nowe rozwiązania
    • Lubiących kontakt z ludźmi
    • Mile widziane doświadczenie związane z handlem detalicznym

    Oferta skierowana również do obcokrajowców dobrze posługujących się  językiem polskim, którzy są gotowi założyć działalność gospodarczą.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej