Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba sprzątająca do Sekcji Techniczno-Administracyjnej

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

1 6803 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, laboratoryjnych, magazynowych, holu, korytarza i sanitariatów, w tym dezynfekcja powierzchni.

  • Składowanie śmieci i odpadów do kontenera /segregacja.

  • Inne dodatkowe prace nie ujęte wyżej, zlecane przez przełożonego, leżące w zakresie usług porządkowo – czystościowych (np. sprzątanie po bieżących pracach konserwacyjnych),

  • Zabezpieczenie sprzątanych pomieszczeń w trakcie i po wykonanej pracy.

  • Racjonalne gospodarowanie przydzielonymi środkami czystości.

  • Dbanie o powierzone mienie i sprzęt.

  • Zgłaszanie Administracji zauważonych awarii oraz innych usterek i nieprawidłowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie,

  • umiejętność wykonywania prac porządkowych,

  • zdolność do samodzielnego planowania i realizacji czynności porządkowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • staranność, dokładność, sumienność, obowiązkowość i rzetelność,

  • brak przeciwwskazań lekarskich do wykonywania zawodu.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia br.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

CV prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.07.2021 r na adres:

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Lubicz 25 A, 31-503 Kraków

z dopiskiem na kopercie: „Rekrutacja DLW”.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!