Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba sprzątająca – sprzątanie kliniki

HR International Sp. z o.o.

  • Messerberg, Niemcy, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.
Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient prowadzi Klinikę/Sanatorium zajmującą się fizjoterapią i powrotem do zdrowia pacjentów. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótki okres)
Miejsce: 98666 Messerberg, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości w pokojach, pomieszczeniach zabiegowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do podjęcia zatrudnia za granicą
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne dni wolne
  • Gwarancja godzin w umowie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Mazowieckiej 25, 30-019 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 1200115
2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.
4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto,

Ogłoszenie archiwalne