Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Osoba z doświadczeniem w branży energetycznej

"PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE BUDNEX" sp. z o.o.

  • Husarska 10, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Husarska 10

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i korespondencja z URE ( Urzędem regulacji Energetyki)

  • Współpraca z firmami z branży energetycznej

  • Analiza i przygotowanie dokumentów

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z branży energetycznej ( budowa i eksploatacja sieci niskiego i średniego napięcia)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej

  • Znajomość prawa energetycznego

  • Znajomość taryf energetycznych

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia rozwijającej się firmy z branży energetycznej

  • Pracę pełną wyzwań, w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Długoterminową pracę/ kontrakt

O nas

Rodzinna Firma Deweloperska inwestująca w północno zachodniej Polsce, z portfolio ponad 9000 wybudowanych lokali, głównie w inwestycjach mieszkalnych wielorodzinnych. Realizujemy pojedyncze budynki jak i całe osiedla mieszkaniowe. Aktualnie prowadzimy inwestycje mieszkaniowe w następujących lokalizacjach: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań, Szczecin oraz inwestycje apartamentowe w pasie nadmorskim: w Dziwnówku, Dziwnowie i Kołobrzegu.