OTC / AR Accountant with German

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • issuing and taking care of the correct circulation of sales invoices,

  • posting of bank statements and preparation of electronic payment receipts,

  • monitoring, processing, resolving payment inconsistencies,

  • cooperation with the credit team (e.g. to discuss orders blocked due to credit control or credit risk management),

  • preparing the necessary statements and reports,

  • at the end of the month,

  • taking part in activities related to the closing of the accounting period.

Wymagania pracodawcy

  • experience in accounting min. 1 year,

  • knowledge of English and German at the level of min. B2,

  • good knowledge of the MS Office suite - especially Excel,

  • analytical skills to work with data and interpersonal skills to work with the client,

  • good organization of working time - in terms of prioritizing duties,

  • attention to detail and precision in action,

Mile widziane

  • expeience with SAP will be an attitude,

  • higher education (economics or accounting and finance) will be an attitude.

Pracodawca oferuje

  • employment under a full-time employment contract,

  • full support in implementation and at all stages of development,

  • a package of additional benefits such as: private medical care, insurance,

  • developing language skills in an international environment,

  • professional development in the area of ​​accounting and the ability to take more and more responsible roles (senior, expert, TL).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

screening telefoniczny

2

weryfikacja językowa

3

rozmowa z managerem

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy