Oferta pracy

Owocne Wakacje - Praktyki letnie w dziale łańcucha dostaw

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Warszawa, Dolna 3, Mokotów, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rezlizacja projektu dotyczącego analizy sprzedaży danego produktu;

  • stworzenie nowego narzędzia dotyczącego dystrybucji danego produktu do sklepów, opracowanie algorytmów, implementacja zaproponowanego rozwiązania, analiza wyników i wyciągnięcie wniosków na zakończenie projektu;

  • przygotowanie raportów, zestawień oraz prezentacji;

  • wspieranie procesów estymacji, zamówień i alokacji do sklepów;

  • współpraca z Działem Zakupów, Działem Operacji, Logistyki, Centrami Dystrybucyjnymi jak również dostawcami

Nasze wymagania

  • status studenta lub absolwenta kierunku: matematyka, informatyka i ekonometria, statystyka, big data lub pokrewny (nauki ścisłe);

  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym;

  • mile widziana znajomość VBA i Python;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • dyspozycyjność na czas 3 miesięcy (lipiec-wrzesień, z możliwością przerwy);

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • proaktywność i chęć do działania;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach i czas na rozwój Twoich pomysłów;

  • umowa zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 3360 – 3520 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin;

  • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail;

  • wsparcie merytoryczne podczas praktyk;

  • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie;

  • możliwość pozostania w strukturach firmy po zakończonych praktykach, w zależności od potrzeby biznesowej oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • welcome pack na przywitanie Cię w firmie

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • parking w pobliżu biura

Etapy rekrutacji
1

Wywiad z rekruterem

2

Spotkanie z przyszłym przełożonym

Praktyki letnie w Biedronce to nie tylko odżywczy koktajl wiedzy i doświadczenia, ale też idealna szansa na rozpoczęcie przygody z firmą, która jest niekwestionowanym liderem w branży retail. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w realnych i angażujących projektach, a także poznasz działalność naszej sieci od soczystego środka. Masz apetyt na zupełnie nowe doświadczenia? Aplikuj i otwórz witamiNOWY rozdział swojej kariery!

Przewiń do profilu firmy