Płatne Praktyki Studenckie

Toruń - Pacific Sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-01-04 do końca 12 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zadania:

Poszukujemy studentów (studiów I lub II stopnia, posiadających aktualny status studenta) chcących zweryfikować wiedzę akademicką z praktyką i zdobyć doświadczenie w obszarach:

  • HR
  • IT
  • Marketing
  • Sprzedaż
  • Finanse
  • Księgowość
  • Controlling
  • Zakupy
  • Planowanie Produkcji
  • Zapewnienie Jakości/ R&D
  • Utrzymanie Ruchu
  • Praktyki przy Zarządzie z biegłym j. angielskim
Harmonogram praktyk jest dopasowany do zajęć na uczelni, oczekujemy dyspozycyjności około 30h tygodniowo w godzinach 8-16.30.

Zapewniamy stałe wsparcie opiekuna przy realizacji ciekawych projektów i wyzwań biznesowych.

Wymagania:

  • status studenta,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy:

Praktykę już od II roku studiów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długotrwałą współpracę (do 2 lat)
  • Stałą, merytoryczną pomoc opiekuna
  • Elastyczny czas pracy – indywidualnie opracowany harmonogram współpracy
  • Nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy :)
  • Możliwość nauki i rozwoju – wiemy, że doświadczenie nie bierze się z powietrza, dlatego jeśli lubisz nowe wyzwania, to zapraszamy!

Dołącz do nas, gdyż możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!!!

Miejsce pracy:

Toruń

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się