p.o. Dyrektora agencji modelek/ Booker

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CLIP Sp. z o. o. (kapitał zakładowy 2 587 500 zł)

    działająca jako agencja ArtFashion Management zatrudni osobę:

    Miejsce pracy: Lublin

    Marzysz o realizacji ciekawych projektów o zasięgu globalnym? Gwarantujemy Ci rozwojową i ambitną pracę oraz bardzo dobre wynagrodzenie.

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośredni kontakt i budowanie długotrwałych relacji z polskimi i zagranicznymi Kontrahentami i Klientami;
    • Zdobywanie nowych zleceń komercyjnych w tym kontraktów zagranicznych;
    • Kreowanie, planowanie i inicjowanie koncepcji artystycznych wszystkich projektów agencji (budowa marki, budowa wizerunku, budowa stron www, social - media);
    • Zapewnienie terminowości realizacji projektów;
    • Pozyskiwanie nowych twarzy, organizacja castingów;
    • Kreowanie wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznym;
    • Merytoryczna zawartość umów, raportów, baz danych, wytwarzanej dokumentacji;
    • Ścisła współpraca z Zarządem,

    Od Idealnego Kandydata oczekujemy:

    • wysokiego poziomu kreatywności i skuteczności we wdrażaniu swoich koncepcji;
    • znajomości rynku modelingu i produkcji fotografii reklamowej;
    • sprawnej komunikacji;
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    • min. 2 letniego doświadczenia w branży;
    • umiejętności pracy w oparciu o założony budżet;
    • znajomość działania schematów social -mediów.

    Oferujemy:

    • pracę w stale rozwijającej się firmie stawiającej na jakość, nie na ilość;
    • bardzo dobre wynagrodzenie;
    • uczestniczenie w procesach kreatywnych i rozwój osobisty.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.