Oferta pracy

P2P Junior Specialist with English

Gi Group Poland S.A.

4 5005 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Prowadzimy rekrutację na stanowisko P2P Junior Specialist with English dla naszego Klienta, którego centrum usług wspólnych jest zlokalizowane we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie faktur zakupowych

  • Kontakt z biznesem

  • Uzgadnianie transakcji na kontach rozliczeniowych

  • Współpraca i rozwiązywanie problemów z zewnętrznymi partnerami

  • Współpraca z pozostałymi działami GBS

  • Udział w: projektach, audytach spółek, zamknięciach miesiąca

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej dobrym

  • Praktyczna znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości będzie atutem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem - pierwsza umowa na rok

  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4500-5500 zł brutto w zależności od doświadczenia

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym

  • Atrakcyjny system benefitów - również zajęcia językowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazna atmosfera

  • Praca w międzynarodowym środowisku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy