Praca packaging engineer, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Nowy Dwór Mazowiecki
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych/rozdmuchowych nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych/rozdmuchowych nadzór remontów i korekt form wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji ...
    opublikowana: 25 stycznia 2020
    • Stefanowo (pow. piaseczyński), Warszawa
    Do you have experience with Packaging are you looking for new challenges in this area? Would you like to be responsible for supporting multiple manufacturing facilities and projects within our consumer division? If yes, then we’re looking for...
    opublikowana: 19 stycznia 2020
    • Błonie, Warszawa
    Location: (Błonie k. Warszawy) Main Duties and Responsibilities: Develop Finished Goods packaging from design and validation. Communicate with customers for concept presentation and approvals Lead packaging implementation in operations in...
    opublikowana: 16 stycznia 2020