Oferta pracy

Packaging Designer

SAUERESSIG Polska Sp. z o.o.

  • Duchnów (pow. otwocki)

    Duchnów (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza plików projektowych pod kątem briefingu, wytycznych projektowych, rysunku technicznego

  • tworzenie głównych szablonów graficznych za pomocą edytora graficznego

  • aktualizacja i tworzenie adaptacji graficznych na podstawie wzorca głównego

  • zarządzanie danymi i ustawienie treści w celu automatyzacji procesu

  • kontakt ze studiami graficznymi obsługującymi zamówienie klienta

  • komunikacja z klientem w związku z realizowanymi zleceniami

  • kontrola jakości osiągniętych prac

  • codzienna współpraca z kolegami z organizacji SGK i Saueressig w ramach międzynarodowego stanowiska pracy

  • miejsce pracy: Duchnów pow. Otwocki

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z podobnymi obowiązkami

  • praktyczna znajomość programów Adobe Cloud, Illustrator, InDesign i Photshop

  • doświadczenie w tworzeniu grafik zgodnie z wytycznymi projektowymi oraz właściciela marki

  • techniczne rozumienie procesów oraz tworzenia treści

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języków programowania JavaScript i XML

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie w profesjonalnym, doświadczonym zespole;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez podwyższanie kwalifikacji i zapoznanie z know-how;

  • bogaty pakiet socjalny finansowany z Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy częścią grupy SGK– jednej z największych globalnych firm prowadzących projekty związane z kreacją, adaptacją grafiki, usługami pre-press i zarządzania rozwojem projektów opakowań dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek FMCG.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizowaniem międzynarodowych projektów, poszukujemy osób chętnych do pracy w naszej filii w Duchnowie (powiat otwocki).

Przewiń do profilu firmy