Oferta pracy

Paid Media Lead

Decathlon sp. z o.o.

Geodezyjna 76

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i zarządzanie kampaniami mediowymi (online i offline)

  • Wypracowywanie strategii i media planów, bieżąca optymalizacja i raportowanie wyników we współpracy z domem mediowym

  • Monitorowanie efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków oraz tworzenie i prezentacja rekomendacji biznesowych

  • Przeprowadzanie analiz, tworzenie raportów, śledzenie trendów w obszarze mediów oraz kategorii retail

  • Bezpośrednia współpraca przy realizowanych projektach z działami wewnętrznymi (w szczególności z działem e-commerce)

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w obszarze planowania i zakupu mediów TV, Radio, reklama online (po stronie klienta lub agencji mediowej)

  • Znasz w praktyce wskaźniki mediowe i zagadnienia związane z optymalizacją kampanii online

  • Posiadasz doświadczenie w realizacji/zarządzaniu kampaniami digital: Social Media, programmatic, Google, wideo

  • Posiadasz predyspozycje do pracy z liczbami, interpretacji danych, wyciągania trafnych wniosków oraz ich prezentacji do szerszego grona odbiorców

  • Znasz trendy mediowe

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach największej na świecie sportowej organizacji retailowej

  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity

  • Umowę o pracę i atrakcyjny system premiowania

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (Warszawa Targówek / zdalnie)

  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej! Dziękuję!

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Już dziś poszukujemy pasjonata sportu, który będzie mocnym zawodnikiem w drużynie marketingu Decathlon Polska.

Przewiń do profilu firmy