Paid Social Media Junior Specialist (branża – health & beauty)

Admad Limited

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań reklamowych w mediach społecznościowych – głównie Facebook Ads.

  • Prowadzenie kampanii lead generation.

  • Optymalizacje kampanii marketingowych zgodnie z wyznaczonymi celami.

  • Analizę grup docelowych, trendów rynkowych i działań konkurencji.

  • Przygotowywanie podsumowań i rekomendacji dotyczących poszczególnych kampanii.

  • Rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych.

  • Poszerzanie aktywności reklamowej na innych kanałach (Pinterest, TikTok i inne).

Nasze wymagania

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

  • Znasz narzędzia takie jak: Facebook Business Manager i Google Analytics. Mile widziana znajomość innych narzędzi mierzących.

  • Lubisz analizować i będziesz nam mówić o swoich spostrzeżeniach.

  • Chcesz sprzedawać i powiesz nam dlaczego to ważna kwestia na tym stanowisku.

  • Ważny jest dla Ciebie cel zespołowy i zwracasz uwagę na wyniki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,

  • Miesięczną premię za wyniki.

  • Pracę w gronie młodych i zaangażowanych ludzi, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów.

  • Realny wpływ na prowadzone projekty.

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów na międzynarodowych rynkach.

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (zlecenie, B2B, UoP możliwa po okresie próbnym).

  • Prywatną opiekę medyczna, kartę Multi-sport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta Multisport

Admad Limited to profesjonalna agencja Performance Marketingu. Naszym głównym klientem jest międzynarodowy producent i dystrybutor kosmetyków oraz suplementów diety, obecny na 8 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz ambitną strategią poszerzania portfolio rynkowego jak i produktowego, poszukujemy na rynku warszawskim energicznych i lubiących wyzwania kandydatów na stanowisko: Paid Social Media Specialist (branża – health & beauty).

Przewiń do profilu firmy