Logo Pracuj.pl

Paid Social Specialist marki Basiclab

New Approach sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

New Approach sp. z o.o.

Kołobrzeska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem narzędzi i technologii Facebook oraz innych wydawców wchodzących w skład social media,
  • prowadzenie kampanii FB Ads, Tik Tok Ads, Pinterest Ads,
  • przygotowanie i implementacja kampanii,
  • monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami,
  • wykorzystywanie standardowych rozwiązań badawczych w kampaniach,
  • wykorzystywanie synergii kanałów social w planowaniu kampanii,
  • bieżące raportowanie kampanii i przygotowanie, podsumowań, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych ,
  • przedstawianie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań,
  • rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych,

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w emisji reklam na Facebooku, Instagramie,
  • biegła znajomość programu Excel (tabele przestawne),
  • znajomość języka angielskiego, poziom min. B2,
  • analityczny umysł,
  • znajomość rozwiązań reklamowych i trendów w social media: FB/IG/Twitter/LinkedIn/Snapchat/Tik Tok, Pinterest,
  • znajomość rozwiązań badawczych w reklamie,
  • znajomość Facebook Marketing Partners,
  • doświadczenie we współpracy z influencerami,
  • Znajomość performance marketing,
  • Znajomość Google Analytics,

To oferujemy

  • współtworzenie marki, którą kochają konsumentki i konsumenci oraz influencerki,
  • aktywny udział w rozwoju marki, pracę w firmie rozwijającej się w ekscytującym tempie,
  • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
  • dobrą atmosferę pracy, która bazuje na pozytywnych wartościach,
  • pracę na podstawie umowy o pracę/ zlecenie/ B2B,

O nas

New Approach Sp. z o.o. to producent i dystrybutor marki BasicLab – pielęgnacji, która dotrzymuje obietnic.

Założycielki marki, wykorzystując swoje know-how, doświadczenie i determinację, stworzyły kosmetyki przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów i skóry, także tej wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. BasicLab stawia na bezkompromisową jakość. Do produkcji wykorzystuje zaawansowaną technologię i najlepsze surowce. Kosmetyki są poddawane badaniom na każdym etapie: w laboratorium, w niezależnych placówkach badawczych, a także przez cały zespół, co zapewnia skuteczność produktów. Formuły kosmetyków zostały stworzone w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i dopasować się do różnorodnych potrzeb nawet najbardziej wymagających skór.

Marka dba o relacje z konsumentami, edukując w zakresie składników aktywnych, kosmetyków i ich stosowania w myśl zasady, że skuteczna pielęgnacja to świadoma pielęgnacja. BasicLab pomaga budować udany związek ze skórą!

Marka podbiła serca konsumentów, a także influencerów. Doceniają oni zarówno transparentność i bezpośrednią formę komunikacji ze strony marki, jak i produkty – za bezpieczne i skuteczne formuły, oparte na wysokich stężeniach składników aktywnych, które są zawsze jasno komunikowane.

Paid Social Specialist marki Basiclab, Kołobrzeska 12, Mokotów, Warszawa