Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Paid Social Specialist

NOOMA sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kontem reklamowym FB. Budżet na rok 2022 to €5mln.

  • Codzienna optymalizacja kampanii.

  • Tworzenie raportów oraz analiz z prowadzonych testów.

  • Skalowanie kampanii przy jednoczesnym monitorowaniu rentowności kanałów.

  • Wdrażanie nowych narzędzi wspomagających paid social.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 2 letnie praktyczne doświadczenie w prowadzeniu konta reklamowego Facebook Ads.

  • Masz analityczny umysł - na podstawie danych wyciągasz wnioski, tworzysz testy, przeprowadzasz je, weryfikujesz wyniki i wprowadzasz w realne działanie.

  • Jesteś pasjonatem/pasjonatką performance marketingu i operujesz na danych, a ROASY trzymasz zawsze wysoko.

  • Rozumiesz lejki sprzedażowe oraz wielokanałowe podejście.

  • Znasz dobrze zarówno Business Managera jak i Google Analytics.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się marek w segmencie home & living w Polsce i Europie.

  • Świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów - współpracujemy z ekspertami z topowych firm w Polsce.

  • Brak nudy – stale się rozwijamy i eksplorujemy nowe rynki i obszary biznesu. Z nami możesz współtworzyć pioniera rozwoju branży.

  • Pracę w inkluzywnym i różnorodnym miejscu, skupionym na zrównoważonym rozwoju z poszanowaniem środowiska i możliwością angażowania się w inicjatywy takie jak wspólne sadzenie lasu, czy warsztaty równościowe.

  • Pracę z produktem najwyższej jakości - recenzje naszych klientów mówią same za siebie.

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed na preferencyjnych warunkach.

  • Najwyższej jakości hardware (Twój własny Macbook + iPhone) oraz dowolny software.

  • Pracę w świetnej przestrzeni — nowoczesne biuro o powierzchni 450 m², wyposażone w wiele kreatywnych przestrzeni, stół do ping-ponga i zapas świeżo wypalanej w Poznaniu kawy specialty.

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym.

  • Dowolną formę zatrudnienia.

  • Szkolenia oraz pełne wsparcie przełożonych.

O nas

Zespół Performance zajmuje się tworzeniem oraz zarządzaniem kampanii płatnych w kanałach takich jak Facebook, Instagram, Pinterest, Google, Linkedin, Bing, Criteo i inne. Do jego głównych zadań należą: pozyskiwanie ruchu oraz optymalizacja działań reklamowych.