Oferta pracy

Bakoma Sp. z o.o.

Pakowacz

Bakoma Sp. z o.o.O firmie

  • Elżbietów (pow. sochaczewski)

    Elżbietów (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie wyrobu gotowego z maszyny i układanie na paletach.

  • Kontrola wyrobu gotowego (szczelność, poprawność daty i opakowań).

  • Napełnianie elewatora kubków.

  • Prace porządkowe.

  • Znakowanie produktu niepełnowartościowego.

Nasze wymagania

  • Sumienność, skrupulatność, sprawność manualna.

  • Książeczka sanepidu.

To oferujemy

  • Praca w systemie czterobrygadowym.

  • Darmowy dojazd z kierunku Sochaczew, Łowicz.

Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie. W osiągnięciu najwyższej jakości produktów firma Bakoma wdrożyła kolejno:

system HACCP od początku uruchomienia produkcji produktów mlecznych,

ISO 9001 – „System zarządzania jakością” – od 1999 roku,

ISO 14001 „System zarządzania środowiskowego” – od 2005 roku,

ISO 22000 – „System zarządzania bezpieczeństwem żywności” – od 2007 roku,

Certyfikacja na zgodność z normami BRC i IFS – od 2012 roku.

Nieustannie unowocześniamy linie produkcyjne, poszukujemy lepszych rozwiązań technologicznych, wprowadzamy innowacyjne naturalne produkty. Rozwijamy się, aby przynosić radość z natury.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy