Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz/-ka ciastek

  • Panningen, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work Force Sp. z o.o.

    Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy
    do Holandii. Współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii.
    Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w różnych branżach.

    Miejsce pracy: Panningen
    Numer referencyjny: KRAZ 855

    Opis stanowiska:

    • Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w Bakkersland.
    • Praca polega na pakowaniu gotowych ciastek.
    • Bardzo dobre godziny pracy oraz stawka godzinowa
    • Zatrudnimy również osoby do pakowania słodyczy, wędlin, owoców oraz warzyw.

    Wymagania:

    • Chęć do pracy
    • Zaangażowanie
    • Możliwość wyjazdu nawet od zaraz

    Oferujemy:

    • TRANPORT DO HOLANDII GRATIS!
    • BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
    • Stawka godzinowa 10,35 brutto/godzina (dodatki zmianowe)
    • Darmowe posilki (ciasto, salatki)
    • Zakwaterowanie
    • Dojazd do pracy
    • Ubezpieczenie
    • Opiekę polskojęzyczną w Holandii
    • Możliwość wyjazdu dla par
    • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
    • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
    • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
    • Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Work Force Sp.zo.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Krakowskiej 53, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.