Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz/ka kosmetyków

UNIWORK Sp. z o.o.

  • Duren, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma niemiecka zatrudni osoby w magazynie do pakowania i zbierania zamówień - kosmetyki

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie/zbieranie zamówień kosmetyków

  • pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

  • ogólne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • znajomość podstaw języka polskiego

  • gotowość do wyjazdu do Niemiec

  • chęć do pracy

Mile widziane

  • własny środek transportu

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie

  • stawkę od 11,50 euro brutto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele i święta

  • możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,

  • 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc

  • opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu

  • zapewnione tanie zakwaterowanie 15 euro/miesiąc

  • OFERTA ROWNIEZ DLA PAR

UNIWORK Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących pracy za granicą na terenie całej Europy. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki dla firm na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii i Belgii. Oferujemy legalne, bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Przewiń do profilu firmy

UWAGA!!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

+48 532 725 575