Pakowacz/ka - Montażysta/tka

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy
sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
praca w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyprodukowanych elementów z tworzyw sztucznych na produkcji;
  • obsługa maszyn (m.in. frezarka, zgrzewarka, nadruk), pakowanie i kontrola
    detali na montażu.

Oczekujemy:

  • dokładności;
  • sumienności;
  • zdolności manualnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie;
  • opiekę medyczną.

Oferty prosimy składać wyłącznie za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się