Oferta pracy
KRAZ 855
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Work Force sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz/-ka owoców

Work Force Sp. z o.o.

  • Helenaveen, Holandia

    zagranica
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie małych/delikatnych owoców - przepakowywanie, sortowanie, ważenie

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy

To oferujemy

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy

  • Dojazd do pracy samochodami służbowymi

  • Ubezpieczenie

  • Holenderską umowę o pracę

  • Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii

  • Możliwość wyjazdu dla par

  • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi

  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)

  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu

  • Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy do Holandii. Współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii. Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w rożnych branżach.

Przewiń do profilu firmy

Główne atuty oferty:

  • Transport do Holandii gratis!

  • Brak stawek wiekowych!

  • Gwarancja godzin!

  • Wysoka stawka godzinowa – 10,55 brutto + dodatki zmianowe

  • Stała praca

  • Dodatek do wynagrodzenia zorgtoeslag 98,00 euro/miesięcznie