Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz/-ka - Pracownik Produkcji

Zakład Poligraficzny Pol – Mak P.D. Makowiak sp. z o.o.O firmie

  • Stefana Batorego 93
    Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakład Poligraficzny Pol – Mak P.D. Makowiak sp. z o.o.

Stefana Batorego 93

Batorowo (pow. poznański)

Zakład Poligraficzny POL-MAK to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące szeroki asortyment wyrobów papierniczych – serwetki dekoracyjne, talerzyki, kubeczki, kartki okolicznościowe, torby ozdobne, papiery ozdobne oraz artykuły szkolne. Firma rodzinna z 30-letnią tradycją utrzymuje wysokie tempo rozwoju. Nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z grupą wyspecjalizowanych pracowników, pozwala skutecznie konkurować w Polsce, jak również na rynkach międzynarodowych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa podstawowych funkcji maszyny pakującej,
  • Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi,
  • Przygotowywanie opakowań i wyrobów do produkcji,
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych,
  • Kontrola jakości produktów oraz opakowań,
  • Kontrola ilościowa,
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Punktualność,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność,
  • Chęć dalszego rozwoju i ciągłego doskonalenia się,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta MultiSport, bony świąteczne.

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne