Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pakowacz/ka – pracownik produkcji

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie produktu gotowego zgodnie ze schematem (praca fizyczna).

  • Bieżąca kontrola półproduktu ( folii), zgłaszanie przełożonemu o zauważonych błędach i nieprawidłowościach (kontrola zgodności kolorystyki z kubkiem wzorcowym).

  • Przestrzeganie zasad wypełniania i obiegu dokumentów produkcyjnych i jakościowych na swoim stanowisku pracy.

  • Podstawowa obsługa przydzielonej maszyny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

  • Motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • System pracy trzy zmianowy czterobrygadowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Premie roczne

  • Obiady w Firmie

  • Karty Sodexo