Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz/-ka

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy:
    Zakład Produkcyjny w Tomaszowie Mazowieckim

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet szkoleń
    • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna (dla siebie i rodziny), ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
    • Udział w Programach Wyróżnień i Doceniania.
    • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowych struktur PepsiCo.

    Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą
    odpowiedzialne za pakowanie torebek
    z wyrobem gotowym w kartony.

    Zadania i czynności wykonywane
    na stanowisku:

    • Składanie i właściwe etykietowanie kartonów.
    • Pakowanie torebek z wyrobem gotowym
      do kartonów.
    • Kontrola pakowanych torebek zgodnie
      z obowiązującymi procedurami i eliminacja
      wadliwych torebek.
    • Udział w przejściach smakowych zgodnie
      z planem produkcji (czyszczenie wag,
      usuwanie pozostałości produktu, itp.)
      pod nadzorem osoby kontrolującej przejścia.
    • Udział w myciu i czyszczeniu linii, oraz przydzielonych
      obszarów na terenie całej produkcji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na produkcji –
      mile widziane.
    • Gotowości do pracy w systemie
      trzyzmianowym
    • Umiejętności pracy w zespole.
    • Energii i chęci do pracy.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926” Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.