Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pakowacz/-ka Ubrań - Zabawek

Work Force Sp. z o.o.O firmie

  • Amsterdam, Waddinxveen, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy
do Holandii. Współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii.
Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w różnych branżach.

Pakowacz/-ka Ubrań - ZabawekNumer ref.: KRAZ 855

Opis stanowiska:

Praca w firmie INTERTOYS polega na pakowaniu.i kompletowaniu zabawek, rozpakowywaniu oraz ponownym zapakowywaniu tego asortymentu dla danych sklepów.

Wymagania:

  • Chęć do pracy

Główne atuty oferty:

- TRANPORT DO HOLANDII GRATIS!
- BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
- GWRANCJA GODZIN!
- WYSOKA STAWKA GODZINOWA – 10,22 brutto + dodatki zmianowe
- PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN
- DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 93,00 euro/miesiecznie
- PRACA Z ZABAWKAMI

Dodatkowo oferujemy:

 Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy
 Dojazd do pracy samochodami sluzbowymi
 Ubezpieczenie
 Holenderska umowe o prace
 Opiekę polskojęzyczną koordynatrow w Holandii
 Możliwość wyjazdu dla par
 Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
 Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
 Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
 Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."

Ogłoszenie archiwalne