Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

Hurtownia Instalatora - Technika Grzewcza i Sanitarna Kraków

umowa o pracę, umowa zlecenie
20,0045,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
4 5007 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Jana Heweliusza 1

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z producentami, dostawcami, stałymi kontrahentami

  • Przyjmowanie, kontrola dostaw i sortowanie towarów na magazynie

  • Kompletowanie zamówień bieżących, internetowych, przygotowanie towaru do wysyłki - pakowanie paczek/palet

  • Obsługa zwrotów/wymian

  • Rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej

  • Prowadzenie dokumentacji magazynu/reklamacji

  • Sortowanie i układanie towaru ręcznie na półkach

  • Załadunek samochodów dostawczych (Fiat Ducato)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży Technika Grzewcza i Armatura Sanitarna (wymagane)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Życzliwość, pomoc, zdyscyplinowanie, kompetentność, punktualność

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 7/8 - 16/17 od poniedziałku do piątku (wolne wszystkie weekendy i dni świąteczne tzn. ustawowo wolne od pracy)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie (również w branży e-commerce)

  • Prawo jazdy kategorii B - obowiązkowo (min. 2 lata) doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i premii miesięcznej

  • Stałe godziny pracy 8-16/17 pon-pt (wolne wszystkie weekendy i święta)

  • Dobre zarobki i premię od wykonanych dodatkowych obowiązków

  • Pakiet benefitów

  • Partnerską atmosferę i zgrany zespół współpracowników

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce

  • Ubezpieczenie

  • Bony okazjonalne/świąteczne

  • Rabaty pracownicze

  • Szkolenia produktowe / wyjazdy firmowe

O nas

Hurtownia Instalatora.pl - przyjmowanie dostaw|rozładunek / stałe godziny pracy / pełny etat/lub B2B / wolne weekendy / od pon-pt.

Firma z wieloletnim stażem na rynku w branży Technika Grzewcza i Sanitarna, zatrudni osobę na stanowisko magazynier - kierowca (miejsce pracy - Kraków-Płaszów ul. Jana Heweliusza 1, 30-726 Kraków).