Logo Pracuj.pl

Pakowacz - Magazynier

MollylacO firmie

Mollylac

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki
  • pakowanie paczek, także wielkogabarytowych
  • zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem lub zagubieniem
  • oznaczanie paczek dla spedycji
  • sprawdzanie i przyjmowanie dostaw
  • kontakt z kurierami
  • katalogowanie towaru w bazie danych i powierzchni magazynowej
  • dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • uważne wykonywanie pracy
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywność, zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz, praca w młodym i kreatywnym zespole
  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca w systemie jednozmianowym od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji
  • atrakcyjne rabaty dla pracowników na cały asortyment sklepu
  • ubezpieczenie grupowe
  • praca w samym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej z dostępem do parkingu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą prowadzącą sklepy internetowe i stacjonarne oraz sprzedaż hurtową i detaliczną.

Poszukujemy pracowitych, sumiennych i zaangażowanych osób na stanowisko PAKOWACZA / MAGAZYNIERA.

Pakowacz - Magazynier, Piotrkowska 270, Śródmieście, Łódź