Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz - Magazynier

Mollylac

Mollylac

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki

  • pakowanie paczek, także wielkogabarytowych

  • zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem lub zagubieniem

  • oznaczanie paczek dla spedycji

  • sprawdzanie i przyjmowanie dostaw

  • kontakt z kurierami

  • katalogowanie towaru w bazie danych i powierzchni magazynowej

  • dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • uważne wykonywanie pracy

  • samodzielność w działaniu

  • komunikatywność, zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz, praca w młodym i kreatywnym zespole

  • umowa o pracę na pełen etat

  • praca w systemie jednozmianowym od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku

  • szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji

  • atrakcyjne rabaty dla pracowników na cały asortyment sklepu

  • ubezpieczenie grupowe

  • praca w samym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej z dostępem do parkingu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Mollylac

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą prowadzącą sklepy internetowe i stacjonarne oraz sprzedaż hurtową i detaliczną.

Poszukujemy pracowitych, sumiennych i zaangażowanych osób na stanowisko PAKOWACZA / MAGAZYNIERA.

Przewiń do profilu firmy