Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz - Magazynier

  • Rheda-Wiedenbrück, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DSI GmbH & CO. KG.

Firma od początku istnienia przywiązuje ogromną wagę do jakości świadczonych usług. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami branży mięsnej.  Zakład nasz, z uwagi na wciąż rosnące wymagania klientów oraz aby sprostać wymogom Unii Europejskiej, ciągle modernizuje park maszynowy. Wdrożenie systemu jakości pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych i wyrobów.

Oferujemy pracę przy pakowaniu i na rozbiorze mięsa wieprzowego i terminowe wypłacanie wynagrodzenia.

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück
Region: Niemcy
Numer referencyjny: praca.pl4
Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł
Opis stanowiska:
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Na czas określony
  • Ilość wakatów: 150 nowy dział
  • Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Wykształcenie: Bez wykształcenia
  • Branża: Produkcja

Praca dla osób bez doświadczenia na stanowisku Pakowacz - Magazynier (mile widziane kobiety), linia pakowania lub mrożenia przemysłowego wieprzowiny i przetworów. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, opieka polskich pracowników.

Umowa bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech,  od dochodów uzyskanych Niemczech odprowadzany jest podatek. Na koniec roku istnieje możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w zakładach mięsnych.
  • Ze względu na charakter prac, mile widziane osoby młode.
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.
  • Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem.
  • Brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach.
  • Determinacja i zdyscyplinowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracodawca oferuje nieodpłatne zakwaterowanie, (oplata za media i energie 100 € mc) ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne w niemieckiej kasie (Rentenversicherung) zatrudnienie w Niemieckiej firmie, na niemieckich warunkach i umowie o pracę.
  • Zarobki: 1.200,00 – 3.200,00 Euro brutto.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu.
  • Dojazd do Niemiec i do pracy jak i wyżywienie we własnym zakresie, kantyna jest  finansowana przez pracodawcę, pełny posiłek kosztuje pracownika około 3,50 Euro.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DSI GmbH zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DSI GmbH. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.