Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

Jakub Szaj JFM Akcesoria

umowa o dzieło, umowa zlecenie
3 0106 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Osiedle Rzeczypospolitej 46

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

PRACA OD ZARAZ!!!!!!

Szukamy osoby do kompletowania i pakowania zamówień - PAKOWACZ / PAKOWACZKA

Mile widziani osoby uczące się z ważną legitymacją lub studenci zaoczni.

Na tym stanowisku ważna: dokładność, sumienność i zaangażowanie. Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia, ale potrafisz szybko się uczyć to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy.

Praca od zaraz.

Tylko zdecydowane osoby.

Umowa w zależności od preferencji, student / zlecenie / pełen etat - o pracę /

Do obowiązków będzie m.in. należało:

Obsługa zamówień internetowych przy pomocy zintegrowanego systemu informatycznego

Przygotowywanie, kompletowanie paczek / wysyłek / zamówień dla klientów

Przyjmowanie towaru na magazyn

Dbanie o porządek w magazynie

Rozkładanie towaru w magazynie

Kontrola stanów magazynowych

Miejsce wykonywania pracy:

Lokalizacja Poznań, Rataje, os. Rzeczypospolitej ( obok Selgrosu )

Nasze wymagania

Szukamy Kandydatów z:

Odpowiedzialnych, konkretnych, którzy nie boją się nowych wyzwań

Szybko uczących się nowych rzeczy

Systematycznych, bardzo dobrze zorganizowanych

Nastawionych na rozwój, możliwość dalszego rozwoju przy tworzeniu nowych produktów

Umiejętnością organizacji pracy

Chęciami do pracy

Podstawową znajomością branży GSM, rodzaje telefonów, modele itp.

Mile widziani posiadających status studenta / ucznia z ważną legitymacją

To oferujemy

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Stabilne zatrudnienie

Dużą swobodę w organizowaniu pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, zlecenie, dzieło, bądź osoby o samozatrudnienie

Elastyczne godziny pracy (do ustalenia)

Praca od poniedziałku do piątku 7:30/8 - 15:30/16

O nas

Dynamicznie rozwijający się sklep internetowy w branży AKCESORIA GSM