Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz - pracownik produkcji

KLGS Spółka z o.o.

  • Pcim 1512, Pcim (pow. myślenicki)
    Pcim (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

1512

Pcim (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena wizualna detali

  • Sortowanie wyrobów

  • Pakowanie produktów

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zdolności manualnych

  • Sumienności

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • Wysoki standard warunków pracy w nowoczesnej hali

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Dodatkowe bonusy w ramach pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci (paczki świąteczne, vouchery, bony zakupowe)

  • Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika

  • Owocowe czwartki

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, sprzętu gospodarstwa domowego, kolejowej, budowlanej i motoryzacyjnej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego.