Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz przesyłek w sklepie internetowym

Sklep GrillCenter.com.pl

4 2006 000 brutto / mies.
  • Skarżyńskiego 36, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Skarżyńskiego 36

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zadania magazynowe w tym załadunek i rozładunek przesyłek,

  • prowadzenie prac transportowo/załadunkowych zgodnie z przepisami BHP (w tym transport i rozładunek zamówienia u klienta – zapewniamy środek transportu),

  • kompletowanie, pakowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów,

  • monitorowanie zapasów magazynowych i zgłaszanie różnic w stanie - - zapasów bądź uszkodzeń towarów,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i powierzone mienie,

  • montaż grilli oraz wędzarni zgodnie z instrukcją i wskazówkami,

  • realizacja wyznaczonych zadań,

  • obsługa wózka paletowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/zaopatrzeniowca,

  • dobra organizacja pracy,

  • rzetelność, skrupulatność oraz terminowość w realizacji zadań,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi wózka paletowego,

  • mile widziana znajomość światowego rynku BBQ,

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym (praca w trybie równoważnym w godzinach 10.00 – 18.00 od pon.-pt. oraz w niektóre soboty 10.00-14.00),

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy,

  • szkolenie produktowe,

  • długą i rozwijającą współpracę,

  • dogodną lokalizację (Firma GrillCenter znajduje się przy ul. Skarżyńskiego 36 we Wrocławiu – stary terminal lotniska).

O nas

Sklep GrillCenter – autoryzowany partner wielu globalnych grillowych marek takich jak Weber, Napoleon, Big Green Egg, Cobb, Landmann czy Campingaz poszukuje osoby na stanowisko wydawca magazynowy/zaopatrzeniowiec. Jesteśmy firmą, która od lat stara się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom miłośników grillowania. Grillowanie jest naszą pasją, starannie dobieramy producentów tak aby zapewnić naszym klientom najszerszy wybór produktów najwyższej jakości. Dzięki dużemu doświadczeniu i bardzo dużemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie najlepiej dopasować grill do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeżeli również jesteś miłośnikiem grillowania lub grillowanie jest Twoją pasją zapraszamy do naszego zespołu!